"

ΜΠΑΡΑΖ ΕΠΣ ΑΝΟΔΟΥ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ : Live ενημέρωση από το ματς Αναγ. Στάνου – Καστοριά

Παρακολουθείστε από το sentranews.gr λεπτό προς λεπτό ενημέρωση

από την εξέλιξη του αγώνα μεταξύ των ομάδων Αναγέννηση Στάνου-Καστοριά, στο πλαίσιο της 6ης αγωνιστικής μπαράζ ΕΠΣ ανόδου Γ’ Εθνικής.

ΤΕΛΙΚΟ   ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ - ΣΕΛΕΥΚΕΙΑ  3-0

92' ΑΝΑΓ. ΣΤΑΝΟΥ - ΚΑΣΤΟΡΙΑ  παραμένει το 1-0

85' ΑΝΑΓ. ΣΤΑΝΟΥ - ΚΑΣΤΟΡΙΑ  παραμένει το 1-0

83' μεγάλη διπλή ευκαιρία για το 2-0 με σουτ του Νικολογιάννη άουτ

Το ματς πήρε φωτιά στο τελευταίο 15λεπτο

80' Σημαντική ευκαιρία για το 1-1 χάνει η Καστοριά  με τον Τζερεμέ απέκρουσε σωτήρια ο τερματοφύλακας

78' Μεγάλη διπλή ευκαιρία για το 2-0, δοκάρι η Αναγέννηση Στάνου με τον Αλπέτσο

75' ΑΝΑΓ. ΣΤΑΝΟΥ - ΚΑΣΤΟΡΙΑ  παραμένει το 1-0, δεν δείχνει σημάδια αντίδρασης η ομάδα της Καστοριάς

63'  ΓΚΟΛΛΛΛΛΛ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ - ΣΕΛΕΥΚΕΙΑ  3-0

65΄  ΓΚΟΛΛΛΛ   ΑΝΑΓ. ΣΤΑΝΟΥ - ΚΑΣΤΟΡΙΑ   1-0  με γκολ του Γιαννιώτη

63' ΑΝΑΓ. ΣΤΑΝΟΥ - ΚΑΣΤΟΡΙΑ  0-0 Φτωχό θέαμα, χωρίς φάσεις και από τις δύο πλευρές

62' ΑΝΑΓ. ΣΤΑΝΟΥ - ΚΑΣΤΟΡΙΑ  0-0 Αλλαγή μπήκε ο Ευαγγέλου στη θέση του Τσικόπουλου

55' ΑΝΑΓ. ΣΤΑΝΟΥ - ΚΑΣΤΟΡΙΑ  0-0  Σταμάτησε η βροχή, βαρύ το γήπεδο, οι γηπεδούχοι έχουν την ελαφρά υπεροχή και είναι επικίνδυνοι στις αντεπιθέσεις

ΑΝΑΓ. ΣΤΑΝΟΥ - ΚΑΣΤΟΡΙΑ  0-0  Ξεκίνησε το β' ημίχρονο (Αλλαγή βγήκε ο Σβίρος μπήκε ο Κύρου)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ - ΣΕΛΕΥΚΕΙΑ  2-0  Ξεκίνησε το β' ημίχρονο

Μετά το διπλό της Θύελλας Κατσικά στον Πετριτή, αλλάζουν άρδην τα δεδομένα στον 3ο όμιλο, όσον αφορά τις τρεις προνομιούχες θέσεις

ΤΕΛΙΚΟ  ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑ    1-2

ΛΗΞΗ Α' ΜΙΧΡΟΝΟΥ   ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ - ΣΕΛΕΥΚΕΙΑ  2-0

ΛΗΞΗ Α' ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ ΑΝΑΓ. ΣΤΑΝΟΥ - ΚΑΣΤΟΡΙΑ  0-0. Μέτριο και αμφίρροπο ματς, βαρύ γήπεδο. Στο τελευταίο 10λεπτο οι γηπεδούχοι ανέβασαν στροφές και πίεσαν την Καστοριά

44 '  ΓΚΟΛΛΛΛΛΛ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ - ΣΕΛΕΥΚΕΙΑ 2-0

32' ΑΝΑΓ. ΣΤΑΝΟΥ - ΚΑΣΤΟΡΙΑ  0-0 συνεχίζει να βρέχει καταρρακτωδώς, βαρύ το γήπεδο. Μεγάλη ευκαιρία οι γηπεδούχοι με τον Παγώνη να σουτάρει μόλις άουτ.

ΦΩΤΙΑ πήρε ο 3ος όμιλος μετά το 1-2 της Κατσικάς, νέα δεδομένα πλέον για τις τρεις πρώτες θέσεις που οδηγούν στην Γ΄ Εθνική

30'  καλή ευκαιρία για την Καστοριά, κεφαλιά του Παναγιωτίδη μόλις άουτ

72'  ΓΚΟΛΛΛΛΛΛ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑ 1-2 με γκολ του Πάνου

68'  ΓΚΟΛΛΛΛΛΛΛΛ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑ 1-1 με πέναλτι του Πάνου

25' ΑΝΑΓ. ΣΤΑΝΟΥ - ΚΑΣΤΟΡΙΑ  0-0 βρέχει καταρακτωδώς

65'  ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑ παραμένει το 1-0

15 '  ΓΚΟΛΛΛΛΛΛΛΛ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ - ΝΕΑ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑ  1-0

10' ΑΝΑΓ. ΣΤΑΝΟΥ - ΚΑΣΤΟΡΙΑ  0-0  ματς κέντρου, δυνατό, χωρίς φάσεις

ΑΝΑΓ. ΣΤΑΝΟΥ - ΚΑΣΤΟΡΙΑ  0-0  Αναγνωριστικά τα πρώτα 5 λεπτά του αγώνα.

Ξεκίνησε και το β' ημίχρονο ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑ  (1-0 ημ)

Ξεκίνησε ο αγώνας

Είσοδος ομάδων στον αγωνιστικό χώρο

Αρχίζει σε λίγα λεπτά ο κρίσιμος αγώνας της Καστοριάς. Συννεφιασμένος ο καιρός. Ελάχιστος κόσμος στο γήπεδο, περίπου 80 άτομα, εκ των  οποίων οι 35 Καστοριανοί..

Α΄  ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑ   1-0

42' ΓΚΟΛΛΛ    ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑ 1-0 με κεφαλιά του Γαρδικιώτη

40' ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑ 0-0

Δοκάρι στο 12΄για τον Αστέρα. Ο Θηραίος έπιασε το σουτ στο ημικύκλιο της περιοχής, αλλά η μπάλα τράνταξε το οριζόντιο δοκάρι της εστίας του Αναστασίου.

Ξεκίνησε στις 4 μ.μ. το άλλο ματς του ομίλου ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑ, όπου και θα έχουμε συνεχή ενημέρωση για την εξέλιξη του αγώνα