Α' ΓΥΝΑΙΚΩΝ : ΓΠΟ Καστοριάς - Αστέρας Τρίπολης (live)

Δείτε την εξέλιξη της αναμέτρησης ΓΠΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

για την 8η αγωνιστική του πρωταθλήματος ποδοσφαίρου Α' Εθνικής Γυναικών.

ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 1-1

Λήξη αγώνα

90' Μεγάλη ευκαιρία για το 1-2 με την Πάστρα να αστοχεί από ευνοϊκή θέση

87' 1-1 καρποφόρησε η υπεροχή για τον Αστέρα, ο οποίος ισοφάρισε με την Γεωργατζή

82' παραμένει το 1-0 για την Καστοριά

70' παραμένει το 0-0, πιέζουν οι φιλοξενούμενες, οι οποίες έχουν καθολική υπεροχή

63' νέα ευκαιρία για τον Αστέρα με την Γεωργαντζή να αστοχεί από καλή θέση

59' 1-0  πιέζουν έντονα οι φιλοξενούμενες, αναζητώντας επίμονα το γκολ της ισοφάρισης

55' παραμένει το 1-0, με τον Αστέρα να μπαίνει με επιθετικές προθέσεις, αναζητώντας ένα γρήγορο γκολ, απειλώντας την εστία της Καστοριάς

Ξεκίνησε το β' ημίχρονο

Λήξη α' ημιχρόνου 1-0 η Καστοριά

44' Η Μεντόσα από καλή θέση πλάσαρε απέκρουσε όμως η Βλασιάδου διατηρώντας το 1-0

40' παραμένει το 1-0, ανέβασε ρυθμό η Καστοριά μετά το γκολ

30'  ΓΚΟΛΛΛΛ   1-0  η Καστοριά, κόντρα στη ροή του αγώνα η Καστοριά ανοίγει το σκορ, σε φάση διαρκείας η Ρήγα σκοράρει

28΄νέα ευκαιρία για τον Αστέρα με την Γεωργατζή, εξουδετέρωσε η τερματοφύλακας Βλασιάδου

20' μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα με την Μοσκοφίδου

10' 0-0 Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά του αγώνα. Δυσμενείς καιρικές συνθήκες με αρκετό ψύχος