"

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ : Live ενημέρωση ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗ - ΚΑΣΤΟΡΙΑ και Α’ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑ – ΛΑΡΙΣΑ

Παρακολουθείστε από το sentranews.gr, λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση

της 9ης αγωνιστικής για το πρωτάθλημα Γ' Εθνικής μεταξύ των ομάδων ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗ – ΚΑΣΤΟΡΙΑ, καθώς επίσης και για την 7η αγωνιστική Α’ Εθνικής Γυναικών ΚΑΣΤΟΡΙΑ – ΛΑΡΙΣΑ.

Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΓΠΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑ - ΛΑΡΙΣΑ   1-1  ΤΕΛΙΚΟ

87' ΧΑΝΙΩΤΗ – ΚΑΣΤΟΡΙΑ  παραμένει το 1-0

80' ΦΟΥΦΑΣ - ΚΟΖΑΝΗ  0-2

Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΓΠΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑ - ΛΑΡΙΣΑ   80' 1-1

78' ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ  2-1

76΄ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ  1-1

75' ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ  1-0

66' ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ  3-1

60' ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ  2-1

Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΓΠΟ ΚΑΣΣΤΟΡΙΑ - ΛΑΡΙΣΑ   65' παραμένει το 1-0 . Ματς με γρήγορο ρυθμό και εναλλασσόμενη υπεροχή των ομάδων

62' ΟΛΥΜΠ. ΒΟΛΟΥ - ΔΩΤΙΕΑΣ ΑΓΙΑΣ  0-1

58' ΑΕΠ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΕΛΑΣΣΟΝΑ  0-1

55' ΓΚΟΛΛΛΛ 1-0  η Χανιώτη. Κόντρα στην ροή του αγώνα οι γηπεδούχοι ανοίγουν το σκορ με τον Θεοδωρίδη

51' ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧ. - ΣΒΟΡΩΝΟΣ  2-2

50' ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧ. - ΣΒΟΡΩΝΟΣ  1-2

49΄καλη ευκαιρία για τη Χανιώτη δυνατό σουτ του Σάιμπερτ απέκρουσε σε κόρνερ ο Κοσμίδης

ΧΑΝΙΩΤΗ – ΚΑΣΤΟΡΙΑ  0-0. Ξεκίνησε το β' ημίχρονο

ΧΑΝΙΩΤΗ – ΚΑΣΤΟΡΙΑ  0-0  ΗΜΙΧΡΟΝΟ

Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΓΠΟ ΚΑΣΣΤΟΡΙΑ - ΛΑΡΙΣΑ   1-0  Λήξη α'  ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ

Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΠΟ ΚΑΣΣΤΟΡΙΑ - ΛΑΡΙΣΑ. 45' Τεράστια ευκαιρία για το 2-0 με την Μαρλέν που αστόχησε από καλή θέση

44' ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧ. - ΣΒΟΡΩΝΟΣ  0-2

42' ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ  1-1

42' 0-0 ΧΑΝΙΩΤΗ – ΚΑΣΤΟΡΙΑ. Νέα ευκαιρία για την Καστοριά σε φάουλ του Ταρέλι εξουδετέρωσε με υπερένταση ο τερματοφύλακας. Πιέζει ασφυχτικά τα τελευταία δέκα λεπτά η Καστοριά, διάστημα στο οποίο έχασε 3-4 μεγάλες ευκαιρίες να ανοίξει το σκορ.

39'  0-0 ΧΑΝΙΩΤΗ – ΚΑΣΤΟΡΙΑ. Στο 39' Τεράστια ευκαιρία για την Καστοριά με τον Μανακίτσα να σημαδεύει το δοκάρι, ενώ στο 38΄πλασέ του Σαββόπουλου, η μπάλα βρήκε σώματα αμυντικών

32'  0-0 ΧΑΝΙΩΤΗ – ΚΑΣΤΟΡΙΑ. Στο 32' σημαντική ευκαιρία για την Καστοριά, σουτ του Μανακίτσα μόλις άουτ. Μοιρασμένο και αμφίρροπο σε γενικές γραμμές το ματς

Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΓΠΟ ΚΑΣΣΤΟΡΙΑ - ΛΑΡΙΣΑ 30'  παραμένει το 1-0, αμφίρροπο και μοιρασμένο το ματς, φλύαρο και νευρικό χωρίς φάσεις

22' ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ  0-1

20΄καλή ευκαιρία για την  Καστοριά σουτ του Μπάρο έδιωξε δύσκολα σε κόρνερ ο τερματοφύλακας

19' ΦΟΥΦΑΣ - ΚΟΖΑΝΗ  0-1

15'  0-0 ΧΑΝΙΩΤΗ – ΚΑΣΤΟΡΙΑ, βαρύ γήπεδο, αναγνωριστικό ποδόσφαιρο και από τις δύο ομάδες

ΓΚΟΛΛΛΛΛ 1-0  ΓΠΟ ΚΑΣΣΤΟΡΙΑ - ΛΑΡΙΣΑ στο 1' με την Τρυγούτη

Ξεκίνησε ο αγώνας

Ώρα έναρξης 15:00

Έφτασε η αποστολή της Καστοριάς στο γήπεδο της Κασσάνδρειας όπου θα διεξαχθεί ο αγώνας.