"

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ : Βαριά ήττα της Καστοριάς, 3-0 στον Κεραυνό Αγγελοχωρίου

Μέτρια εμφάνιση της Καστοριάς στο γήπεδο των Ν. Επιβατών

υποχρεώθηκε σε ήττα και μάλιστα με το ευρύ σκορ 3-0 από τον τοπικό Κεραυνό Αγγελοχωρίου.

Το ματς ήταν αμφίρροπο μέχρι τα πρώτα 30 λεπτά. Στη συνέχεια οι γηπεδούχοι κατάφεραν σε διάστημα δύο λεπτών να πετύχουν δύο γκολ (39’ Ιωσηφίδης και 41’ Θεοδωρίδης), και να πάνε στα αποδυτήρια με ένα ασφαλές σκορ 2-0.

Στο β’ ημίχρονο η ομάδα της Καστοριάς δεν είχε τα ψυχικά αποθέματα να ανατρέψει την κατάσταση, γνωρίζοντας έτσι την 2η ήττα εκτός έδρας, ενώ το τελικό 3-0 διαμορφώθηκε στο 90’ πάλι με τον Θεοδωρίδη.

ΚΑΣΤΟΡΙΑ: Κοσμίδης, Σβίρος, Μαντώς, Χασάϊ, Παναγιωτίδης, Tarelli, Πάλλας, Μηλιάτης, Γκέγκας, Μανακίτσας, Σαββόπουλος (65΄ Τσολάκης)

Created and Support by Byte1 | Copyright © 2018 ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΣΕΝΤΡΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ