Live η κλήρωση της Γ’ Εθνικής – Με 13 ομάδες ο 3ος όμιλος, όπου συμμετέχει ο ΜΑ Καλλιθέας

Σήμερα Τετάρτη 12 Σεπτεμβρίου  και ώρα 15:00 στις εγκαταστάσεις της Ε.Π.Ο. στο Πάρκο Γουδή θα διεξαχθεί η κλήρωση για το πρόγραμμα αγώνων του Πρωταθλήματος Γ΄ Εθνικής Κατηγορίας.
Η  ημερομηνία έναρξης του εν λόγω πρωταθλήματος μετατίθεται από τις 23 στις 30 Σεπτεμβρίου 2018.
Το sentranews.gr με δικό του συνεργάτη στην κλήρωση του πρωταθλήματος θα σας μεταφέρει ζωντανά την εξέλιξη της κλήρωσης του 3ου ομίλου, ο οποίος θα αποτελείται τελικά από 13 ομάδες.


Οι ημερομηνίες των αγώνων έχουν ως εξής :



Οι πρώτες αγωνιστικές των 8 ομίλων

1ος όμιλος - 1η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου – ΑΟ Καβάλας
Εθνικός Σιδηροκάστρου – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Κεραυνός Πέρνης – Ασπίδα Ξάνθης
Αετός Ορφανού – Ορφέας Ξάνθης
Άρης Αβάτου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Αλέξανδρος Κιλκίς – Νέστος Χρυσούπολης
Πανσεραϊκός – ΑΕ Καλαμπακίου


2ος όμιλος - 1η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΠΟ Τρίγλιας
ΑΠΕ Λαγκαδά – Ερμής Αμύνταιου
Αλμωπός Αριδαίας – Μακεδονικός
Άρης Παλαιοχωρίου – Νίκη Αγκαθιάς
Ελπίς Σκουτάρεως/Βέροια – ΑΣ Γιαννιτσά
Ολυμπιακός Κυμίνων – Εδεσσαϊκός
Μελιτέας Μελίτης – Αγροτικός Αστέρας

3ος όμιλος
Μακεδονικός Φούφας – Τηλυκράτης Λευκάδας
Θεσπρωτός – Κρόνος Αργυράδων
ΑΟ Φλωριάδας – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου – Θρίαμβος Σερβιανών
Γρεβενά Αεράτα – Σούλι Παραμυθιάς
Μακεδονικός Σιάτιστας – Ναυπακτιακός Αστέρας
Ρεπό: ΑΕ Λευκίμμης

4ος όμιλος
ΑΟ Σελλάνων – ΑΟ Στυλίς
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Φωκικός
Νίκη Βόλου – Θησέας Αγριάς
ΓΣ Αλμυρού – Αναγέννηση Καρδίτσας
Απόλλων Μακρυχωρίου – Πιερικός
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ολυμπιακός Βόλου
Αστέρας Ιτέας – ΑΣ Μετέωρα

5ος όμιλος
Ατρόμητος Πειραιά – ΑΠΟ Κερατσίνι
ΑΕ Νεάπολης – Γιούχτας
Εθνικός Πειραιά – Προοδευτική
Ιωνικός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
ΑΟ Επισκοπής – ΟΦ Ιεράπετρα
ΑΟ Παλαιόχωρας – Ατσαλένιος
Ρεπό: Αμπελακιακός

6ος όμιλος
Διαγόρας Ρόδου – Παναιγιάλειος
Ιάλυσος – Παλληνιακός
Διαγόρας Βραχνεϊκων – ΠΑΟ Βάρδας
Νίκη Τραγανού – Αστέρας Αμαλιάδας
Πανμοβριακός – Φοίβος Κρεμαστής
Θύελλα Ραφήνας – Πανηλειακός
Ρεπό: Αχαρναϊκός

7ος όμιλος
Χαραυγιακός – Αιολικός
Θύελλα Καμαρίου – Αιγάλεω
Καλλιθέα – ΑΟ Χαλκίς
Απόλλων Ερέτριας – Ηλυσιακός
ΠΑΣ Κόρινθος – Πανθηραϊκός
Άγιοι Ανάργυροι – Άγιος Ιερόθεος
8ος όμιλος
ΑΕ Ερμιονίδας – Παναρκαδικός
Μανδραϊκός – ΑΟ Κατασταρίου
Ένωση Λέρνας – Καλαμάτα
Πάμισσος Μεσσήνης – ΑΕ Πελλάνας
Αστέρας Βλαχιώτη – Ασπρόπυργος
Αμβρυσσέας Διστόμου – Παναργειακός
ΑΟ Εικοσιμίας – ΑΟ Υπάτου


Aναλυτικά όλη η κλήρωση του 3ου Ομίλου


1η αγωνιστική
Μακεδονικός Φούφα – Τηλυκράτης
Θεσπρωτός – Κρόνος Αργυράδων
ΑΟ Φλωριάδας – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
Αχέρων Καναλακίου – Θρίαμβος Σερβανιών
Γρεβενά Αεράτα – Σούλι Παραμυθιάς
Μακεδονικός Σιάτιστας – Ναυπακτιακός
Ρεπό : ΑΕ Λευκίμμης

2η Αγωνιστική
ΑΕ Λευκίμμης – Μακεδονικός Φούφα
Τηλυκράτης – Θεσπρωτός
Κρόνος Αργυράδων – Αχέρων Καναλακίου
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Γρεβενά Αεράτα
Θρίαμβος Σερβανιών – Μακεδονικός Σιάτιστας
Σούλι Παραμυθιάς – Ναυπακτιακός
Ρεπό : ΑΟ Φλωριάδας

3η Αγωνιστική
Μακεδονικός Φούφα – Θεσπρωτός
ΑΟ Φλωριάδας – ΑΕ Λευκίμμης
Αχέρων Καναλακίου – Τηλυκράτης
Μακεδονικός Σιάτιστας – Κρόνος Αργυράδων
Ναυπακτιακός – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
Σούλι Παραμυθιάς – Θρίαμβος Σερβανιών
Ρεπό : Γρεβενά Αεράτα

4η Αγωνιστική
ΑΟ Φλωριάδας – Μακεδονικός Φούφα
Θεσπρωτός – Αχέρων Καναλακίου
ΑΕ Λευκίμμης – Γρεβενά Αεράτα
Τηλυκράτης – Μακεδονικός Σιάτιστας
Κρόνος Αργυράδων – Σούλι Παραμυθιάς
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Θρίαμβος Σερβανιών
Ρεπό : Ναυπακτιακός

5η Αγωνιστική
Μακεδονικός Φούφα – Αχέρων Καναλακίου
Γρεβενά Αεράτα – ΑΟ Φλωριάδας
Μακεδονικός Σιάτιστας – Θεσπρωτός
Ναυπακτιακός – ΑΕ Λευκίμμης
Σούλι Παραμυθιάς – Τηλυκράτης
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Κρόνος Αργυράδων
Ρεπό : Θρίαμβος Σερβανιών

6η Αγωνιστική
Γρεβενά Αεράτα – Μακεδονικός Φούφα
Αχέρων Καναλακίου – Μακεδονικός Σιάτιστας
ΑΟ Φλωριάδας – Ναυπακτιακός
Θεσπρωτός – Σούλι Παραμυθιάς
ΑΕ Λευκίμμης – Θρίαμβος Σερβανιών
Τηλυκράτης – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
Ρεπό : Κρόνος Αργυράδων

7η Αγωνιστική
Μακεδονικός Φούφα – Μακεδονικός Σιάτιστας
Ναυπακτιακός – Γρεβενά Αεράτα
Σούλι Παραμυθιάς – Αχέρων Καναλακίου
Θρίαμβος Σερβανιών – ΑΟ Φλωριάδας
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Θεσπρωτός
Κρόνος Αργυράδων – ΑΕ Λευκίμμης
Ρεπό : Τηλυκράτης

8η Αγωνιστική
Ναυπακτιακός – Μακεδονικός Φούφα
Μακεδονικός Σιάτιστας – Σούλι Παραμυθιάς
Γρεβενά Αεράτα – Θρίαμβος Σερβανιών
Αχέρων Καναλακίου – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
ΑΟ Φλωριάδας – Κρόνος Αργυράδων
ΑΕ Λευκίμμης – Τηλυκράτης
Ρεπό : Θεσπρωτός

9η Αγωνιστική
Μακεδονικός Φούφα – Σούλι Παραμυθιάς
Θρίαμβος Σερβανιών – Ναυπακτιακός
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Μακεδονικός Σιάτιστας
Κρόνος Αργυράδων – Γρεβενά Αεράτα
Τηλυκράτης – ΑΟ Φλωριάδας
Θεσπρωτός – ΑΕ Λευκίμμης
Ρεπό : Αχέρων Καναλακίου

10η Αγωνιστική
Θρίαμβος Σερβανιών – Μακεδονικός Φούφα
Σούλι Παραμυθιάς – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
Ναυπακτιακός – Κρόνος Αργυράδων
Γρεβενά Αεράτα – Τηλυκράτης
Αχέρων Καναλακίου – ΑΕ Λευκίμμης
ΑΟ Φλωριάδας – Θεσπρωτός
Ρεπό : Μακεδονικός Σιάτιστας

11η Αγωνιστική
Μακεδονικός Φούφα – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
Κρόνος Αργυράδων – Θρίαμβος Σερβανιών
Τηλυκράτης – Ναυπακτιακός
ΑΕ Λευκίμμης – Μακεδονικός Σιάτιστας
Θεσπρωτός – Γρεβενά Αεράτα
Αχέρων Καναλακίου – ΑΟ Φλωριάδας
Ρεπό : Σούλι Παραμυθιάς

12η Αγωνιστική
Κρόνος Αργυράδων – Μακεδονικός Φούφα
Θρίαμβος Σερβανιών – Τηλυκράτης
Σούλι Παραμυθιάς – ΑΕ Λευκίμμης
Ναυπακτιακός – Θεσπρωτός
Μακεδονικός Σιάτιστας – ΑΟ Φλωριάδας
Γρεβενά Αεράτα – Αχέρων Καναλακίου
Ρεπό : Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας

13η αγωνιστική
Τηλυκράτης – Κρόνος Αργυράδων
ΑΕ Λευκίμμης – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
Θεσπρωτός – Θρίαμβος Σερβιανών
ΑΟ Φλωριάδας – Σούλι Παραμυθιάς
Αχέρων Καναλακίου – Ναυπακτιακός
Μακεδονικός Σιάτιστας – Γρεβενά Αεράτα
Ρεπό : Μακεδονικός Φούφα
































































































































































































































































































































































































































































































































































































Μείνετε συντονισμένοι…



Created and Support by Byte1 | Copyright © 2018 ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΣΕΝΤΡΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ