"

Α’ ΓΥΝΑΙΚΩΝ : Live λεπτό προς λεπτό o αγώνας BOΛΟΣ 2004 – ΓΠΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑ

Παρακολουθήστε ζωντανά από την sentranews.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης

ΒΟΛΟΣ 2004 – ΓΠΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑ στο πλαίσιο της 1ης αγωνιστικής για το πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Α’ Εθνικής Γυναικών.

ΑΟ ΘΕΟΝΗ Τρίκαλα 2011-Άρης Θ.           3-0

88' ΓΚΟΛ  κόντρα στην ροή του αγώνα ο Βόλος σκοράρει 3-1  ΤΕΛΙΚΟ

76' ΓΚΟΛΛΛΛ 2-1 μειώνει η Καστοριά με την BIGHOUNDOU

75' Τρίκαλα 2011-Άρης Θ.   3-0   ΤΕΛΙΚΟ

72' Παραμένει το 2-0, Ανώτερη η Καστοριά στο β΄ ημίχρονο, πιέζει ασφυκτικά την αντίπαλη εστία

Ξεκίνησε το β' ημίχρονο.

ΗΜΙΧΡΟΝΟ 2-0 ο Βόλος, ο οποίος παίζει πολύ δυνατά και σκληρά υπό την ανοχή του διαιτητή. Η Καστοριά, επηρεασμένη και από τον πλαστικό χλοοτάπητα, δεν βρήκε τα γνωστά της πατήματα και βρίσκεται πίσω στο σκορ. Υπό καταρρακτώδη βροχή το ματς στο α' ημίχρονο, ενώ με την λήξη κόπασε.

35' Τρίκαλα 2011-Άρης Θ.   2-0 ημιχρ.

25' ΓΚΟΛΛΛ 2-0 ο Βόλος

15' ΓΚΟΛΛΛΛ   1-0 κόντρα στην ροή του αγώνα ο Βόλος ανοίγει το σκορ και προηγείται 1-0

Ξεκίνησε κάτω από έντονη βροχόπτωση το ματς.

Έφτασε η αποστολή της Καστοριάς στον Βόλο. Ο αγωνιστικός χώρος του ΕΑΚ Βόλου είναι πλαστικός χλοοτάπητας.