"

Γ’ Εθνική: Το πρόγραμμα του 5ου ομίλου με την Κέρκυρα

Η Κέρκυρα εντάχθηκε κανονικά στο πρόγραμμα του 5ου ομίλου της Γ’ Εθνικής - Ισχύει η ίδια κλήρωση μιας και η Κέρκυρα πήρε την θέση του ρεπό.

Κανονικά στον 5ο όμιλο θα συμμετέχει η Κέρκυρα, η οποία δεν δήλωσε συμμετοχή στη Football League και υποβιβάστηκε στη Γ’ Εθνική.

Η Εκτελεστική Επιτροπή της ΕΠΟ αποφάσισε να μην διενεργήσει νέα κλήρωση, αλλά η Κέρκυρα θα πάρει τη θέση του… ρεπό, μιας και οι ομάδες από 13 θα γίνουν πλέον 14, στον όμιλο στον οποίο θα συμμετέχει φέτος ο Μεγ. Αλέξανδρος Καλλιθέας. Η σέντρα στον 5ο όμιλο, όπως και στον 6ο και τον 10ο, θα γίνει στις 18 Οκτωβρίου.

Το πρόγραμμα του 5ου ομίλου με Κέρκυρα:

1η / 14η αγωνιστική

Θύελλα Κατσικάς – Αναγέννηση Άρτας

ΟΦ Αγίου Ματθαίου – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας

Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – Τηλυκράτης

ΠΑΣ Πρέβεζα – ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου

Αχέρων Καναλακίου – ΑΕ Λευκίμμης

ΑΕ Μεσολογγίου – Αμβρακικός Λουτρού

Κέρκυρα – Παναγρινιακός


2η /15η αγωνιστική

Παναγρινιακός – Θύελλα Κατσικάς

Αναγέννηση Άρτας – ΟΦ Αγίου Ματθαίου

Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – ΠΑΣ Πρέβεζα

Τηλυκράτης – Αχέρων Καναλακίου

ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου – ΑΕ Μεσολογγίου

ΑΕ Λευκίμμης – Αμβρακικός Λουτρού

Κέρκυρα – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης


3η / 16η αγωνιστική

Θύελλα Κατσικάς – ΟΦ Αγίου Ματθαίου

Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – Παναγρινιακός

ΠΑΣ Πρέβεζα – Αναγέννηση Άρτας

ΑΕ Μεσολογγίου – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας

Αμβρακικός Λουτρού – Τηλυκράτης

ΑΕ Λευκίμμης – ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου

Αχέρων Καναλακίου – Κέρκυρα


4η / 17η αγωνιστική

Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – Θύελλα Κατσικάς

ΟΦ Αγίου Ματθαίου – ΠΑΣ Πρέβεζα

Παναγρινιακός – Αχέρων Καναλακίου

Αναγέννηση Άρτας – ΑΕ Μεσολογγίου

Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – ΑΕ Λευκίμμης

Τηλυκράτης – ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου

Κέρκυρα  – Αμβρακικός Λουτρού


5η / 18η αγωνιστική

Θύελλα Κατσικάς – ΠΑΣ Πρέβεζα

Αχέρων Καναλακίου – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης

ΑΕ Μεσολογγίου – ΟΦ Αγίου Ματθαίου

Αμβρακικός Λουτρού – Παναγρινιακός

ΑΕ Λευκίμμης – Αναγέννηση Άρτας

Τηλυκράτης – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας

ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου – Κέρκυρα


6η / 19η αγωνιστική

Αχέρων Καναλακίου – Θύελλα Κατσικάς

ΠΑΣ Πρέβεζα – ΑΕ Μεσολογγίου

Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – Αμβρακικός Λουτρού

ΟΦ Αγίου Ματθαίου – ΑΕ Λευκίμμης

Παναγρινιακός – ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου

Αναγέννηση Άρτας – Τηλυκράτης

Κέρκυρα – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας


7η / 20η αγωνιστική

Θύελλα Κατσικάς – ΑΕ Μεσολογγίου

Αμβρακικός Λουτρού – Αχέρων Καναλακίου

ΑΕ Λευκίμμης – ΠΑΣ Πρέβεζα

ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης

Τηλυκράτης – ΟΦ Αγίου Ματθαίου

Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Παναγρινιακός

Αναγέννηση Άρτας – Κέρκυρα


8η / 21η αγωνιστική

Αμβρακικός Λουτρού – Θύελλα Κατσικάς

ΑΕ Μεσολογγίου – ΑΕ Λευκίμμης

Αχέρων Καναλακίου – ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου

ΠΑΣ Πρέβεζα – Τηλυκράτης

Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας

Παναγρινιακός – Αναγέννηση Άρτας

Κέρκυρα – ΟΦ Αγίου Ματθαίου


9η / 22η αγωνιστική

Θύελλα Κατσικάς – ΑΕ Λευκίμμης

ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου – Αμβρακικός Λουτρού

Τηλυκράτης – ΑΕ Μεσολογγίου

Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Αχέρων Καναλακίου

Αναγέννηση Άρτας – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης

ΟΦ Αγίου Ματθαίου – Παναγρινιακός

Κέρκυρα – ΠΑΣ Πρέβεζα


10η / 23η αγωνιστική

ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου – Θύελλα Κατσικάς

ΑΕ Λευκίμμης – Τηλυκράτης

Αμβρακικός Λουτρού – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας

Αχέρων Καναλακίου – Αναγέννηση Άρτας

ΠΑΣ Πρέβεζα – Παναγρινιακός

Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – ΟΦ Αγίου Ματθαίου

ΑΕ Μεσολογγίου – Κέρκυρα


11η / 24η αγωνιστική

Θύελλα Κατσικάς – Τηλυκράτης

Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου

Αναγέννηση Άρτας – Αμβρακικός Λουτρού

Παναγρινιακός – ΑΕ Μεσολογγίου

ΟΦ Αγίου Ματθαίου – Αχέρων Καναλακίου

ΠΑΣ Πρέβεζα – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης

Κέρκυρα – ΑΕ Λευκίμμης


12η / 25η αγωνιστική

Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Θύελλα Κατσικάς

ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου – Αναγέννηση Άρτας

ΑΕ Λευκίμμης – Παναγρινιακός

Αμβρακικός Λουτρού – ΟΦ Αγίου Ματθαίου

ΑΕ Μεσολογγίου – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης

Αχέρων Καναλακίου – ΠΑΣ Πρέβεζα

Τηλυκράτης – Κέρκυρα


13η / 26η αγωνιστική

Αναγέννηση Άρτας – Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς

Παναγρινιακός – Τηλυκράτης

ΟΦ Αγίου Ματθαίου – ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου

Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – ΑΕ Λευκίμμης

ΠΑΣ Πρέβεζα – Αμβρακικός Λουτρού

ΑΕ Μεσολογγίου – Αχέρων Καναλακίου

Θύελλα Κατσικάς – Κέρκυρα





Created and Support by Byte1 | Copyright © 2018 ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΣΕΝΤΡΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ