![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhYH5sWC8O6xFs30X1EXVcSNbTF-BZrCVFP-J6PokMw6QIsOcY8GmL4iQi0IkH-ZNnXM_mEIRcQ5JK2tIQAIzthozKykYapEioW3QU5_yGLyTdVztlo5Lc1YFT7h3mXXXeM7m-2SzkJUFY/s640/kinima-allagis.jpg)
Η Ν.Ε. του Κινήματος Αλλαγής Καστοριάς σας ενημερώνει ότι θα βρίσκεται στην πόλη της Καστοριάς, το Σάββατο 6 Απριλίου 2019 και ώρα 10:30, στην πλατεία Ομόνοιας
για τις Εκδηλώσεις μνήμης του Ολοκαυτώματος της Εβραϊκής Κοινότητας Καστοριάς, ο υποψήφιος Ευρωβουλευτής κ. Νίκος Παπανδρέου, στο πλαίσιο των προεκλογικών περιοδειών του ανά την Ελλάδα.
Ο ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
ΤΗΣ Ν.Ε. ΚΙΝΑΛ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΘΩΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ