Θ. Καρυπίδης: Το ολοκληρωμένο ψηφοδέλτιο του συνδυασμού "Ανατροπή-Δημιουργία" ανα Περιφερειακή Ενότητα

Σας ανακοινώνουμε το ολοκληρωμένο ψηφοδέλτιο του Συνδυασμού "ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ" για τις Περιφερειακές Εκλογές στην Δυτική Μακεδονία, με επικεφαλής τον κ. Θόδωρο Καρυπίδη.



Η επιλογή των Υποψηφίων Περιφερειακών Συμβούλων  των Γρεβενών, Καστοριάς, Κοζάνης και Φλώρινας  πραγματοποιήθηκε με πλήρη κάλυψη των απαιτούμενων θέσεων από τον Νόμο και  με γνώμονα δείκτες όπως:

•    Κοινωνικής και επαγγελματικής καταξίωσης
•    Διαφάνειας και Τιμιότητας
•    Πολυσυλλεκτικότητας Επαγγελματικών ομάδων και Οικονομικών κλάδων
•    Αυξημένης κοινωνικής ευαισθησίας και προσφοράς
•    Πολυσυλλεκτικότητας  πολιτικών απόψεων.
•    Προβλεπόμενης ποσόστωσης Γυναικών.
•    Γνώσης και Εμπειρίας

Με τιμή σας παρουσιάζουμε το ανανεωμένο, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ, νικηφόρο ψηφοδέλτιο του Συνδυασμού "ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ" ανά Περιφερειακή Ενότητα  της  Περιφέρειας Δυτικής Μακεδονία που έχει ως εξής:

Π.Ε. ΓΡΕΒΕΝΩΝ
•    Γιώτας Δημήτριος
•    Δασκαλόπουλος  Αντώνιος
•    Ζήση Μαλαματή
•    Καλαμάρας  Γεώργιος
•    Καραπάς   Βασίλειος
•    Κυριακίδου  Χριστίνα
•    Λαβός  Δημήτριος
•    Νούτσος  Αθανάσιος

Π.Ε. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
    Βάσσος Πασχάλης,
•    Δόικου Καλλιρρόη,
•    Ζέρβας Ευάγγελος,
•    Κούσκουρα Αμαλία, 
•    Κώττας Παναγιώτης, 
•    Μαρκόπουλος Ναούμ ,  
•    Μάρκου Ελένη, 
•    Μορφίδης Πλάτωνας ,
•    Μωυσίδης Διονύσης  
•    Τσώλος Αθανάσιος ,
•    Χαρούμενος Πασχάλης 

Π.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ
•    Αλεξανδρής Ρούσης
•    Αντρεάδου Χιονία
•    Βατάλης Αρης
•    Γαβριηλίδης  (Μάνος) Γερμανός
•    Γιαννακίδης Σταύρος
•    Βιργινία Δημοπούλου-Μοδινός (Κασσάνδρα Δημοπούλου) 
•    Δούβλος Κωνσταντίνος
•    Θεοχάρη Στυλιανή
•    Καλαϊτζόπουλος Ματθαίος
•    Καρυπίδου Μαρία
•    Κάτανας Ηλίας
•    Κεσόγλου Σωτηρία
•    Κουσαλίδης Θεόδωρος
•    Κουτσώνα  Εριφύλη
•    Κωνσταντόπουλος Κωνσταντίνος
•    Λαζαρίδης Παύλος
•    Μαρκοπούλου Αικατερίνη
•    Μούσιος Ευάγγελος
•    Μπέση Σοφία
•    Ντόβολη (Ξένια) Πολυξένη
•    Πίτη Χριστίνα-Ιωάννα
•    Πουτακίδου Αικατερίνη
•    Σιδηροπούλου (Ρούλα) Βαρβάρα
•    Σιχονίδης Θεόδωρος
•    Τασιούλα Κωνσταντία
•    Τζώρτζη - Κακαβέλη  Κωνσταντία
•    Τσαλουκίδου (Σώτη) Σωτηρία
•    Τσίκας Στέφανος
•    Τσίπρας Δημήτριος
•    Τσότσος Παύλος
•    Φραγκουλάκης Γεώργιος
•    Χαλβατζής Γεώργιος
•    Ώττα (Τάνια)Μαρτινιανή

Π.Ε. ΦΛΩΡΙΝΑΣ
•    Αντωνιάδου Ελένη
•    Γέρου Κωνσταντίνος
•    Θεοδωρίδης Αβραάμ
•    Κάγκας Μιχαήλ)
•    Κωτακίδης  Γεώργιος
•    Λιάσης Ιωάννης
•    Μούσιου – Μυλωνά Όλγα 
•    Νεοκαζιώτη Μαρία
•    Παπαδόπουλος Θεόδωρος
•    Σουμπάσης Τραϊανός
•    Σπύρτου Άννα

Πληροφορίες και βιογραφικά για τους υποψηφίους μπορείτε αν βρείτε στην επίσημη ιστοσελίδα του Συνδυασμού https://anatropidimiourgia.gr

Μπορείτε να μας επισκεφτείτε για να γνωριστούμε, στο εκλογικό μας  κέντρο στην Κοζάνη, Πτωχοκομείου 1 (στον κόμβο της εξόδου για Λάρισα) όλες τις ημέρες και σε  ώρες λειτουργίας 09:00-20:00 ή  να επικοινωνήσετε μαζί μας τηλεφωνικά +302461041489 ή γραπτά στο press@anatropidimiourgia.gr .



Created and Support by Byte1 | Copyright © 2018 ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΣΕΝΤΡΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ