"

Mικτή EΠΣ Ηπείρου Κ14- Μικτή ΕΠΣ Καστοριάς Κ14 2-1 (vid)

Ήττα με ανατροπή (2-1) για την ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ Κ-14 ΕΠΣ Καστοριάς, στην εκτός έδρας αναμέτρησή της με την αντίστοιχη ομάδα της ΕΠΣ Ηπείρου.Κέρδισε τις εντυπώσεις, έχασε τον αγώνα.

Συγκεκριμένα η ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ Κ-14 της ΕΠΣ Καστοριάς πραγματοποιώντας εξαιρετική εμφάνιση, κατάφερε να προηγηθεί στο σκορ 0-1 στο 333’ με γκολ του Χαραλαμπίδη (0-1), ενώ ο ίδιος παίκτης στο 30’ είχε σουτ στο κάθετο δοκάρι.

Στις αρχές της επανάληψης (39’), οι Ηπειρώτες ισοφάρισαν σε 1-1, ενώ στο 57’ ο Παναγιωτίδης έχασε τεράστια ευκαιρία για το 1-2.
Τρία λεπτά αργότερα (60’) οι γηπεδούχοι μετά από τραγικό λάθος της άμυνας έκαναν την ανατροπή πετυχαίνοντας το 2-1 που έμελε να είναι και το τελικό αποτέλεσμα.

Δείτε στο video του passports.gr τα γκολ της αναμέτρησης

30’ Δοκάρι για την ΕΠΣ Καστοριάς με τον Χαραλαμπίδη

33’ 0-1 για την ΕΠΣ Καστοριάς με γκολ του Χαραλαμπίδη

39’ 1-1 με γκολ του Αθανασίου

59’ 2-1 με γκολ του Βλέτσα, μετά από τραγικό λάθος της άμυνας