Νέοι Αντιδήμαρχοι στον Δήμο Άργους Ορεστικού

Σύμφωνα με απόφαση του Δημάρχου Άργους Ορεστικού Παναγιώτη Κεπαπτσόγλου ορίστηκαν νέοι αντιδήμαρχοι για τον Δήμο Άργους Ορεστικού και για την περίοδο 04-07-2018 έως και 31-08-2019
ή έως ότου οριστεί η παράταση της Δημοτικής θητείας (01/09/2014 – 01/09/2019) βάση της κείμενης νομοθεσίας, εντός της τρέχουσας δημοτικής περιόδου.
Αναλυτικά η απόφαση του Δημάρχου στo παρακάτω link της ιστοσελίδας του Δήμου:

https://bit.ly/2KL7WES
Created and Support by Byte1 | Copyright © 2018 ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΣΕΝΤΡΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ